O spoločnosti


Spoločnosť MARMEX Meble sa zaoberá distribúciou hrudného a čalúneného nábytku. Ponúkame širokú škálu produktov pre nábytok do miestností, systémový nábytok, nástenné jednotky, tínedžerov, spálne, čalúnený nábytok, posuvné skrine, halový nábytok, stoly a stoličky a detské postele.

Spoločnosť bola založená v roku 2007 a zaoberá sa hlavne predajom nábytku cez internet v Poľsku a vo vybraných krajinách Európskej únie. Pre zákazníkov, ktorí ocenia tradičnú formu predaja, ponúkame nakupovanie v našom stacionárnom obchode v Ostrów Wielkopolski.

Predaj výrobkov, ktoré ponúka naša spoločnosť, je založený na mnohoročnej spolupráci s overenými, spoľahlivými a poprednými výrobcami nábytku, ako sú:

 

GiB Meble, Jurek Meble, Maridex, Nábytok Dolmar, Domel Meble, Meblar, Prospero, Szynaka Meble, Restol, ML Nábytok, Fadome, Stolar, Drewmix, Bog-Fran, Klupś Nábytok, Meblomar, FM Bravo, Matrace Hevea, Gała nábytok, Vivaldi, Stolkar.

Nábytok dodávame vlastnou dopravou, čo znižuje riziko poškodenia. Pri malých objednávkach používame kuriérske služby. Okrem internetového obchodu predávame cez Allegro.pl, vďaka čomu sme zhromaždili viac ako 7500 pozitívnych komentárovhttp://allegro.pl/show_user.php?uid=6622747

Poslaním spoločnosti je poskytovať vysoko kvalitný nábytok za čo najvýhodnejšie ceny najväčšej skupine zákazníkov. Spoločnosť sa stará o dobro a spokojnosť zákazníkov, preto sa snažíme prispôsobiť vhodné výrobky svojim potrebám. V našej spoločnosti sa môžete spoľahnúť na profesionálne a priateľské služby, ako aj na bezproblémové a včasné vykonanie objednávok.Všetok nábytok, ktorý máme v ponuke, je nový a má záruku.