O spoločnosti


Spoločnosť MARMEX Meble sa zaoberá výrobou a distribúciou krabicového nábytku. Ponúkame širokú škálu produktov pre nábytok do miestností, systémový nábytok, nástenné jednotky, tínedžerov, spálne, čalúnený nábytok, posuvné skrine, halový nábytok, stoly a stoličky a detské postele.

Spoločnosť bola založená v roku 2007 a zaoberá sa hlavne predajom nábytku cez internet v Poľsku a vo vybraných krajinách Európskej únie.

Predaj výrobkov ponúkaných našou spoločnosťou je založený na dlhoročnej spolupráci s osvedčenými, spoľahlivými a poprednými výrobcami nábytku, ako sú:

GiB Meble, Jurek Meble, Maridex, Dolmar Meble, Domel Meble, Meblar, Szynaka Meble, Restol, ML Meble, Fadome, Stolar, Bog-Fran, Meble Klupś, Meblomar, FM Bravo, Hevea Materace, Gała Meble, Jarstol, Piaski Meble, Laski Meble, Furnival, Unique, Meble Skąpski, My Lullaby.

Nábytok dodávame vlastnou dopravou, čo znižuje riziko poškodenia. Pri malých objednávkach používame kuriérske služby. Okrem internetového obchodu predávame cez Allegro.pl, vďaka čomu sme zhromaždili viac ako 7500 pozitívnych komentárovhttp://allegro.pl/show_user.php?uid=6622747

Poslaním spoločnosti je poskytovať vysoko kvalitný nábytok za čo najvýhodnejšie ceny najväčšej skupine zákazníkov. Spoločnosť sa stará o dobro a spokojnosť zákazníkov, preto sa snažíme prispôsobiť vhodné výrobky svojim potrebám. V našej spoločnosti sa môžete spoľahnúť na profesionálne a priateľské služby, ako aj na bezproblémové a včasné vykonanie objednávok.Všetok nábytok, ktorý máme v ponuke, je nový a má záruku.