Detské izby sú zábavné s farbami, textúrami a detailami, takže si konečne môžete nechať svoju fantáziu rozprestrieť. Základom každej miestnosti sú steny a nábytok, takže predtým, ako začneme čokoľvek, je dobré premyslieť celú kompozíciu. V súčasnosti väčšina výrobcov ponúka špeciálne súpravy určené do detských izieb, takže nemusíte premýšľať o tom, ako integrovať klasický šatník a farebné police do interiéru rozprávky. V obchode Marmex ponúkame detský nábytok vyrobený z odolných a predovšetkým netoxických materiálov. Všetky prvky súpravy detského nábytku sú tiež veľmi bezpečné a stabilné. Estetické otázky sú, samozrejme, rovnako dôležité, a preto sme pripravili súpravy v mnohých rôznych farebných a tematických variantoch. Nábytok s motívom afrických zvierat, včiel, rýb a nakoniec pastelových farieb, vďaka čomu si sami vyberiete doplnky. Všetky tieto návrhy na vás už čakajú. Naše systémy zahŕňajú prvky ako detská postieľka, komoda, skriňa, knižnica a komoda na hračky.

Priateľské vybavenie pre deti. Na výrobu každej sady sa použili bezpečné, netoxické materiály, ktoré sa vyznačujú pevnosťou, vďaka čomu sú perfektné pre každodennú starostlivosť o najmladšieho člena rodiny.

Batoľa v akejkoľvek štýle. Vybavenie izieb, ktoré ponúkame pre deti, je k dispozícii v mnohých farbách, od tradičných ružových a modrých až po neutrálne farby, vhodné pre dievčatá aj chlapcov.